Gimnazjum nr 3 w Koninie
Wojewódzki Konkurs Historyczny

alt

25 października odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, w którym uczestniczyło 15 uczniów naszego gimnazjum. Do etapu rejonowego awansowała Julia Jaskot (3a) uczennica p. Macieja Kierzka. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym.

 
Dyskoteka
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Wojewódzki Konkurs Chemiczny

alt

17 października odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, w którym wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły. Do etapu rejonowego awansowali:

  • Matylda Maria Rutkowska (3g) 49pkt.,
  • Zuzanna Chmielewska (3a) 46pkt.,

  • Piotr Tylczyński (3a) 46pkt.,

  • Kamil Wróblewski (3c) 45pkt.,

  • Hubert Bogacki (3e) 44pkt.,

  • Karolina Siekiera (3a) 43pkt.,

  • Filip Jędrzej Klapsa (3b) 41pkt.,

  • Krzysztof Jakub Smogór (3c) 40pkt.

Uczniów do konkursu przygotowuje p. Barbara Janas.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym.

 
OLIMPUS MITOLOGICZNY

alt

13 listopada w naszej szkole odbędzie się Olimpus Mitologiczny. Koszt udziału w konkursie to 8,50zł. Zapisy przyjmują p. Agnieszka i Szymon Jagodzińscy.

Zachęcamy do udziału.

 
HEIDE PARK – SERENGETI PARK

Zapraszamy do udziału w wycieczce:
HEIDE PARK – SERENGETI PARK

Termin: 31.05.-03.06.2015 r. Cena: 409 zł/os. + 27 Euro/os.(bilet wstępu do Heide Parku i Serengeti Park )
DZIEŃ 31.05.15 r. Wyjazd z Konina o północy. Przejazd non-stop do do Niemiec – Heide Parku Soltau.
DZIEŃ 01.06.15 r. Przyjazd do Heide Parku w godzinach rannych. Całodniowa zabawa w największym parku rodzinnej rozrywki w północnych Niemczech. Miejsce licznych atrakcji m.in. spływy górskim potokiem, przejażdżki kolejką Grottenblitz, szwajcarskimi bobslejami lub kolejką na torze dzikich wód. To tutaj można zwiedzić Europę nie wsiadając do autokaru. Heide Park przeniesie Państwa na zaczarowane uliczki XIX- wiecznej Holandii. Przejażdżkę gondolami po kanale i spacer wśród tulipanów zapamiętają Państwo do końca życia. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Państwu również romantyczna podróż parowcem, którym pływali bohaterowie powieści Marka Twaina. Przejazd na Camping w Soltau, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 02.06.15 r. Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do centrum handlowego Designer Outlet Soltau. Przejazd do Serengeti Park w Hodenhagen. SERENGETI PARK - to próba odtworzenia niwzwykłych warunków i bogactwa fauny żyjącej na równinach Serengeti w Afryce. Istniejący od ponad 40 lat park zaliczany jest dzisiaj do największych rezerwatów dzikiej zwierzyny w Europie.Na powierzchni około 200 hektarów w wybiegach podzielonych na "kontynenty" żyje około 1500 zwierząt. Przemierzając Serengeti-busem ponad 10 kilometrowe, pełne przygód safari możecie z bliska zobaczyć żyrafy, zebry i słonie. To nie koniec przygody, dalej przemierzać będziecie gęstą dżunglę. Jest to jedyne miejsce w Niemczech, gdzie możecie spotkać ponad 200 małp bez ograniczeń biegających po terenie parku. Oprócz samych zwierząt jest wspaniały park z karuzelami, kolejkami górskimi i basenami. Istnieje możliwość zjedzenia posiłku (płatnego we własnym zakresie). Następnie wyjazd w kierunku Polski.
DZIEŃ 03.06.15 r. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. Po przekroczeniu granicy polskiej istnieje możliwość zjedzenia posiłku (płatnego we własnym zakresie). Cena zawiera: - przejazd autokarem LUX (klimatyzacja, cafe bar - napoje zimne i gorące /płatne/, video), - wyżywienie: 1 x śniadanie (bufet szwedzki) i 1 x obiadokolacja, - nocleg w domkach 4-osobowych na terenie Heide Parku. - ubezpieczenie NNW i KL, - podatek VAT, - opieka pilota-przewodnika na całej trasie przejazdu, - opłaty parkingowe
UWAGA: Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie. Cena wycieczki kalkulowana na dzień 10.10.14 r. W przypadku wzrostu kursu Euro cena wycieczki może ulec zmianie.
Zainteresowanych zapraszamy do pani Jolanty Małolepszej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 13
Gimnazjum nr 3 w Koninie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting