Gimnazjum nr 3 w Koninie
Lepsza szkoła
alt
 
Bezpłatne szkolenie dla rodziców

alt

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA RODZICÓW


Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” w Koninie prowadzi nabór na BEZPŁATNE    40–godzinne szkolenie dla rodziców i opiekunów w ramach projektu „Dylematy mamy i taty, czyli w drodze do odpowiedzialnego rodzicielstwa” dofinansowane ze środków Wojewody Wielkopolskiego.

Organizacja szkolenia:

  • Zajęcia mają charakter warsztatów, czyli pracujemy metodami aktywnymi: drama, powrót do wspomnień z dzieciństwa, autorefleksja, wymiana doświadczeń, ćwiczenie nowych sposobów komunikowania się. 
  • Program obejmuje 10 spotkań (poniedziałki w godz. 17.00-20.00), które będą odbywać się w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, ul. Sosnowa 6 w terminie wrzesień - listopad 2014r.
  • Szkolenie prowadzą doświadczeni specjaliści rekomendowani przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.
  • Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, nie zwracają kosztów dojazdów i wyżywienia podczas szkolenia.

Warunki naboru i uczestnictwa:

  • Uczestnikami mogą być rodzice i opiekunowie dzieci niepełnosprawnych lub przewlekle chorych/ rodzice samotnie wychowujący dzieci/ rodzice doświadczający problemów wychowawczych/ rodzice w trudnej sytuacji życiowej, zamieszkujący subregion koniński (miasta i powiaty: Konin, Koło, Turek, Słupca).
  • Liczba miejsc ograniczona – grupa może liczyć maksymalnie 16 osób.
  • Osoby biorące udział w szkoleniu są zobowiązane do obecności na wszystkich zajęciach.

Zapisy: Ula Łącka – koordynator projektu, tel. 696568769, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z A P R A S Z A M Y 

 
Język rosyjski

Uczniowie zainteresowani nauką języka rosyjskiego mogą zgłaszać się do świetlicy szkolnej.

Zajęcia prowadzi pani Inna Kubiak.

 
Oswoić ADHD - zaproszenie na konferencję

Być rodzicem dziecka z ADHD i nie zwariowaćto tytuł konferencji, która odbędzie się 10 października w Płocku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gałczyńskiego 26. Jednym z prelegentów będzie prof. dr hab. nauk medycznych Tomasz Wolańczyk, specjalista w dziedzinie ADHD, twórca Poradni Nadpobudliwości Psychoruchowej, autor wielu publikacji tematycznych. 

W załączniku program konferencji.

 
Świetlica szkolna

Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.50 - 15.30

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 16
Gimnazjum nr 3 w Koninie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting